-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Асфальтобетон
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-006252-c
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер:
b61c392982754d3c81694a978dd428c6
Внутрішній номер закупівлі:
10162084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-006252-c
Замовник:
Дубровицька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05390997
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, Дубровиця, вулиця Воробинська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Охмак Дмитро Олександрович 380971397334, dimaokhmack@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 17:20 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 17:20 - 18.06.2021 00:00
Аукціон:
18.06.2021 14:48 - 18.06.2021 15:09
Період кваліфікації:
18.06.2021 15:09 - 23.06.2021 16:44
Період завантаження договору:
23.06.2021 16:44 - 13.07.2021 16:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Асфальтобетон
Кількість
165 тонни
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Дорсервіс"
Оскарження: 23.06.2021 16:44 - 04.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31245569
-
Контактна особа:
Дорсервіс ТОВ 380980292818, 380980292818 tkdorservice@gmail.com
-
Адреса:
35321, Україна, Рівненська область, село Нова Любомирка, Рівненський район, вул. Промислова, 4
Оскарження: 23.06.2021 16:44 - 04.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
379 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2021 16:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІМ-ПРОПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42912622
-
Контактна особа:
Віднік Алла Михайлівна 380968680495, 380960068956 dim-proplus@i.ua
-
Адреса:
33018, Україна, Рівненська область, Рівне, КУРЧАТОВА 1, ОФІС 215
Початкова пропозиція
391 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
391 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2617ac613b7946e8b6d749ea5b09241d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-006252-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Дорсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31245569
-
Контактна особа:
Дорсервіс ТОВ 380980292818, 380980292818 tkdorservice@gmail.com
-
Адреса:
35321, Україна, Рівненська область, село Нова Любомирка, Рівненський район, вул. Промислова, 4
Номер договору:
170
Сума договору:
379 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
316 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.07.2021 09:00
Статус:
Виконаний