-
Відкриті торги
-
КЕП
Асфальтобетон
379 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
2617ac613b7946e8b6d749ea5b09241d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-006252-c-c1
Замовник:
Дубровицька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05390997
-
Контактна особа:
Охмак Дмитро Олександрович 380971397334, dimaokhmack@ukr.net
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, Дубровиця, вулиця Воробинська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Дорсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31245569
-
Контактна особа:
Дорсервіс ТОВ 380980292818, 380980292818 tkdorservice@gmail.com
-
Адреса:
35321, Україна, Рівненська область, село Нова Любомирка, Рівненський район, вул. Промислова, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
170
Дата підписання:
08.07.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
379 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 250.00 UAH)
Оплачено:
379 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Асфальтобетон
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
165 тонни
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації