-
Відкриті торги
-
КЕП
Асфальтобетон
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
79d4ab8681334e0f9aef4775d20365cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-28-009164-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дубровицька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05390997
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, Дубровиця, вулиця Воробинська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дубровицька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05390997
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, Дубровиця, вулиця Воробинська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Асфальтобетон
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.05.2021 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH