-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Великоберезовицької тг Тернопільського району та області
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-002916-b
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
Номер:
4f6e9ea5847248b5ab541faf7f7a7a05
Внутрішній номер закупівлі:
10146395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-002916-b
Замовник:
Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04393462
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище Велика Березовиця, вулиця Ст. Бандери, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Татарин Надія Ігорівна +380352274231 nadiia.ihorivna.vbsr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 10:55 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 10:55 - 18.06.2021 17:00
Аукціон:
22.06.2021 11:18 - 22.06.2021 11:39
Період кваліфікації:
22.06.2021 11:39 - 25.06.2021 12:30
Період завантаження договору:
25.06.2021 12:30 - 15.07.2021 12:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Великоберезовицької тг Тернопільського району та області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
47724, Україна, Тернопільська область, смт.Велика Березовиця, Великоберезовицька тг
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНВЕСТБУД-2016"
Оскарження: 25.06.2021 12:30 - 06.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40732470
-
Контактна особа:
Ігор Смоляк +380637816351 2016investbud@gmail.com
-
Адреса:
48543, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, селище Нагірянка,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 35
Оскарження: 25.06.2021 12:30 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 049 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 049 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2021 12:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
60
Скарги
0
ФОП "СОКОЛИШИН ОЛЕНА СТЕПАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3136600387
-
Контактна особа:
Олена Соколишин +380678705550 o.s.sokolyshyn@gmail.com
-
Адреса:
46000, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.БУДНОГО, будинок 28, квартира 57
Початкова пропозиція
1 485 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 485 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
680fb7a379f74e2a8269ea61bdf423e8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-002916-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ІНВЕСТБУД-2016"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40732470
-
Контактна особа:
Ігор Смоляк +380637816351 2016investbud@gmail.com
-
Адреса:
48543, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, селище Нагірянка,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 35
Номер договору:
120
Сума договору:
1 049 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 038 613.86 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний