-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Великоберезовицької тг Тернопільського району та області
1 049 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
680fb7a379f74e2a8269ea61bdf423e8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-002916-b-a1
Замовник:
Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04393462
-
Контактна особа:
Татарин Надія Ігорівна +380352274231 nadiia.ihorivna.vbsr@gmail.com
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище Велика Березовиця, вулиця Ст. Бандери, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІНВЕСТБУД-2016"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40732470
-
Контактна особа:
Ігор Смоляк +380637816351 2016investbud@gmail.com
-
Адреса:
48543, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, селище Нагірянка,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Номер договору:
120
Дата підписання:
09.07.2021 00:00
Період дії договору:
09.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 049 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 386.14 UAH)
Оплачено:
1 049 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 386.14 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Великоберезовицької тг Тернопільського району та області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
47724, Україна, Тернопільська область, смт.Велика Березовиця, Великоберезовицька тг
На карті