• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Великоберезовицької тг Тернопільського району та області

Оголошено тендер

1 500 000.00 UAH
Номер: 2e2bc5d0d4f945cba0f15b872992d204
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-02-000496-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
Замовник: Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Великоберезовицької тг Тернопільського району та області
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.06.2021 10:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Великоберезовицької тг Тернопільського району та області
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 500 000.00 UAH