-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15110000-2 - М'ясо (Яловичина першої категорії охолоджена, охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
Тендер Prozorro UA-2021-05-31-004918-b
КЕКВ 2230
Завершена
744 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 442.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 442.00 UAH
Номер:
c0f75c32dafa4b8a9f7a47375a6f65d0
Внутрішній номер закупівлі:
10112614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-31-004918-b
Замовник:
ДП "Державний заклад "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім В.П.Чкалова" Міністерства охорони здоровя України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982181
-
Адреса:
65084, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Лупашко +380677908158,+380487005115 ilupashko@ukr.net http://chkalov.odessa.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
744 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 442.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2021 13:32 - 28.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2021 13:32 - 08.07.2021 00:00
Аукціон:
08.07.2021 13:26 - 08.07.2021 13:53
Період кваліфікації:
08.07.2021 13:53 - 12.07.2021 09:59
Період завантаження договору:
12.07.2021 09:59 - 01.08.2021 09:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКЕКВ 2230
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина першої категорії охолоджена
Кількість
658 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.
Кількість
7500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
Оскарження: 12.07.2021 09:59 - 23.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaproduktod@ukr.net
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Оскарження: 12.07.2021 09:59 - 23.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
553 473.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
553 473.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 09:59
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ГАВРИЛІВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32751546
-
Контактна особа:
Ирина Колесник +380972369565 irka07odessa@gmail.com
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Агрономічна, 205
Початкова пропозиція
681 258.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
681 258.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
64
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОПТІФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39999148
-
Контактна особа:
Жураковский Сергей Леонидович 380487340017, optifood@ukr.net
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, Одеса, Генерала Петрова 23/2 кв. 1
Початкова пропозиція
744 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
744 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
cbaddb232a2d46f89cf4c2c4de4560b9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-31-004918-b-c1
Постачальник:
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaproduktod@ukr.net
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Номер договору:
85/2230
Сума договору:
553 473.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
461 228.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.07.2021 11:37
Статус:
Виконаний