-
Відкриті торги
-
КЕП
15110000-2 - М'ясо (Яловичина першої категорії охолоджена, охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
553 473.84
UAH з ПДВ
Номер:
cbaddb232a2d46f89cf4c2c4de4560b9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-31-004918-b-c1
Замовник:
ДП "Державний заклад "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім В.П.Чкалова" Міністерства охорони здоровя України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982181
-
Контактна особа:
Ірина Лупашко +380677908158,+380487005115 ilupashko@ukr.net http://chkalov.odessa.ua
-
Адреса:
65084, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ОДЕСАПРОДУКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234533
-
Контактна особа:
Родімін Олександр Миколайович +380675592748 odesaproduktod@ukr.net
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Болгарська, буд.55
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
85/2230
Дата підписання:
23.07.2021 11:37
Період дії договору:
23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
553 473.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 92 245.64 UAH)
Оплачено:
553 473.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 92 245.64 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина першої категорії охолоджена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
658 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
38199.22 UAH
Статус
Оплачений
28.07.2021 13:29
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
38105.94 UAH
Статус
Оплачений
06.08.2021 12:59
Док-ти
0
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
14311.28 UAH
Статус
Оплачений
26.08.2021 11:05
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
15783.00 UAH
Статус
Оплачений
19.08.2021 11:42
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
14044.80 UAH
Статус
Оплачений
25.08.2021 16:31
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
31350.00 UAH
Статус
Оплачений
06.08.2021 12:55
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
18972.00 UAH
Статус
Оплачений
18.08.2021 12:40
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
21974.97 UAH
Статус
Оплачений
18.08.2021 12:40
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
29343.60 UAH
Статус
Оплачений
12.10.2021 11:13
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
79332.14 UAH
Статус
Оплачений
15.12.2021 12:33
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
32340.00 UAH
Статус
Оплачений
21.10.2021 12:01
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
67500.00 UAH
Статус
Оплачений
21.10.2021 12:01
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
28276.45 UAH
Статус
Оплачений
17.09.2021 11:39
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
88201.44 UAH
Статус
Оплачений
15.09.2021 15:59
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
27964.20 UAH
Статус
Оплачений
24.09.2021 11:41
Док-ти
1
ДЗ "ССКС ім.В.П.Чкалова" МОЗ України
IBAN:UA728201720343170001000006845
ТОВ "ОДЕСАПРОДУКТ"
IBAN:UA793005280000026001455070868
Сума
7774.80 UAH
Статус
Оплачений
29.09.2021 12:11
Док-ти
1
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6b9c73fd2af54f589d6768f0a1a387ef
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
13.10.2021 10:49
Статус:
Опубліковано