-
Відкриті торги
-
КЕП
15110000-2 - М'ясо (Яловичина першої категорії охолоджена, охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
Оголошено тендер
744 200.00
UAH
Номер:
cb8186f1c45f4893b0a38e2dbb0da5de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-31-004958-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Державний заклад "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім В.П.Чкалова" Міністерства охорони здоровя України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982181
-
Адреса:
65084, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Державний заклад "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім В.П.Чкалова" Міністерства охорони здоровя України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982181
-
Адреса:
65084, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
744 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15110000-2 - М'ясо (Яловичина першої категорії охолоджена, охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)
Примітки:
КЕКВ 2230
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.05.2021 13:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКЕКВ 2230
Сума744 200.00 UAH