• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

21П-076_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС)

Торги не відбулися

711 120.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 14 000.00 UAH
Номер: 3d4f87825b9a4cd38473800c29c04575
Внутрішній номер закупівлі: 10080761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-27-009781-b   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Олег Верещака +380502393984 oleh.vereshchaka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 711 120.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 000.00 UAH
Період уточнення: 27.05.2021 14:58 - 18.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2021 14:58 - 28.06.2021 15:00
Період прекваліфікації: 28.06.2021 15:01 - 26.07.2021 00:00
Аукціон: з 27.07.2021 15:36
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79342200-5 - Промоційні послуги (Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС)
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПАРОБІЙ ВАЛЕНТИНА ЮРІЇВНА"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.07.2021 15:40
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0
ТОВ "Форсервіс ЮА Сейлз"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.07.2021 15:40
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0