-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
21П-076_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС)
Тендер Prozorro UA-2021-05-27-009781-b
Торги не відбулися
711 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 14 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 14 000.00 UAH
Період оскарження:
27.05.2021 14:58 - 24.06.2021 00:00
Нічого не знайдено.