• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС

Оголошено тендер

711 120.00 UAH
Номер: b84350cdfa82406085e3d3a145e5804a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-29-005062-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 711 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування: 29.04.2021 13:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума711 120.00 UAH