-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 34120000-4 " Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб ( Шкільний автобус ) "
Тендер Prozorro UA-2021-05-27-007216-b
ДК 021:2015 - 34120000-4 " Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб ( Шкільний автобус ) "
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Номер:
411bdba86b3f4ace8301c9caf6e76c54
Внутрішній номер закупівлі:
10077128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-27-007216-b
Замовник:
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44072577
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовске, вул. Покровська, буд. 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Панайотова +380962203575 osvitazakup@ukr.net http://pryazovska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2021 13:22 - 28.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2021 13:22 - 07.08.2021 14:47
Аукціон:
09.08.2021 13:01 - 09.08.2021 13:22
Період кваліфікації:
09.08.2021 13:22 - 13.08.2021 14:43
Період завантаження договору:
13.08.2021 14:43 - 02.09.2021 14:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 16.08.2021
Місце постачання
72401, Україна, Запорізька область, смт Приазовське, 72401, Запорізька обл., вул. Покровська, 5А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ІНТЕРБУС"
Оскарження: 13.08.2021 14:43 - 24.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38507373
-
Контактна особа:
Іван Радзієвський 380509681854 k-interbus@ukr.net
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, 03680, м.Київ, Святошинський район, ВУЛ. КАЧАЛОВА, будинок 5
Оскарження: 13.08.2021 14:43 - 24.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 995 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 995 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2021 14:43
Відповіді на вимоги
11
Документи
54
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД АВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43605212
-
Контактна особа:
Пєлєвін Олексій 380662952224 tender@avtosnab.com.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 3 А
Початкова пропозиція
1 999 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 999 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
6feca0d1678c41cab3ca30c646c21d9a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-007216-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ІНТЕРБУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38507373
-
Контактна особа:
Іван Радзієвський 380509681854 k-interbus@ukr.net
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, 03680, м.Київ, Святошинський район, ВУЛ. КАЧАЛОВА, будинок 5
Номер договору:
№ 1
Сума договору:
1 995 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 662 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.08.2021 08:58
Статус:
Виконаний