-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 34120000-4 " Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб ( Шкільний автобус ) "
Оголошено тендер
2 000 000.00
UAH
Номер:
78bd7fcc82ed4c2daa71ce24029afbd7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-27-003085-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44072577
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовске, вул. Покровська, буд. 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44072577
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовске, вул. Покровська, буд. 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 34120000-4 " Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб ( Шкільний автобус ) "
Примітки:
ДК 021:2015 - 34120000-4 " Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб ( Шкільний автобус ) "
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.05.2021 10:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 000 000.00 UAH