• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 34120000-4 " Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб ( Шкільний автобус ) "

1 995 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6feca0d1678c41cab3ca30c646c21d9a
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-27-007216-b-a1
Замовник: Комунальна установа "Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ІНТЕРБУС"
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору: № 1
Дата підписання: 26.08.2021 08:58
Період дії договору: 26.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 1 995 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 332 500.00 UAH)
Оплачено: 1 995 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 332 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 16.08.2021
Місце постачання 72401, Україна, Запорізька область, смт Приазовське, 72401, Запорізька обл., вул. Покровська, 5А На карті

Внесені зміни

    Номер: 9d9eb6ae59cd45b89769364a8175e6fc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: В зв’язку з тим, що технічні можливості майданчика не дозволяють виправлення інформації та додавання документів після завершення процедури оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений в системі закупівлі відкриті торги, прийнято рішення щодо публікації відповідного протоколу щодо виправлення технічної помилки. Вважати дійсним строк поставки в договорі № 1 від 26.08.2021р. – до 1.09.2021р.
    Номер додаткової угоди: б/н
    Дата внесення змін до договору: 02.09.2021 09:38
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Протокол № 268.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: 8fb66919f7d242269fddc8c078a00ffa
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: В зв’язку з тим, що технічні можливості майданчика не дозволяють виправлення інформації та додавання документів після завершення процедури оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений в системі закупівлі відкриті торги, прийнято рішення щодо публікації відповідного протоколу щодо виправлення технічної помилки. Вважати дійсним строк поставки в договорі № 1 від 26.08.2021р. – до 9.09.2021р.
    Номер додаткової угоди: б/н
    Дата внесення змін до договору: 02.09.2021 15:41
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Протокол№ 270.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: da1f496ee9cc48c28f0f92635b1b2712
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: В зв’язку з тим, що технічні можливості майданчика не дозволяють виправлення інформації та додавання документів після завершення процедури оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений в системі закупівлі відкриті торги, прийнято рішення щодо публікації відповідного протоколу щодо виправлення технічної помилки. Вважати дійсним в Річному плані закупівлі – залишки коштів освітньої субвеції.
    Номер додаткової угоди: б/н
    Дата внесення змін до договору: 02.09.2021 16:35
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Протокол № 271.jpg
p7s
sign.p7s