• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівлями і дворами, що перебувають у запасі, на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів

Завершена

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 16 000.00 UAH
Номер: 04d1f494c9b74758b9ff853de554d3ee
Внутрішній номер закупівлі: 10076118
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-27-006531-b   
Замовник: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Лазебник Надія +380663657001 chaxovo@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 24 000.00 UAH
Період уточнення: 27.05.2021 12:46 - 04.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2021 12:46 - 14.06.2021 00:00
Аукціон: 14.06.2021 14:18 - 14.06.2021 15:09
Період кваліфікації: 14.06.2021 15:09 - 07.09.2021 17:40
Період завантаження договору: 07.09.2021 17:40 - 27.09.2021 17:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівлями і дворами, що перебувають у запасі, на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, М.Ф. Чернявського, 14 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕМСТРОЙПРОЕКТ"

Оскарження: 01.07.2021 14:32 - 12.07.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 350 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.07.2021 14:32
Відповіді на вимоги 11
Документи 21
Скарги 0
ДОНЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ"

Оскарження: 29.07.2021 17:29 - 09.08.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 399 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.07.2021 17:29
Відповіді на вимоги 11
Документи 13
Скарги 0
ФОП "ЗАЙЧИКОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"

Оскарження: 28.08.2021 16:20 - 08.09.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 480 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.08.2021 16:20
Відповіді на вимоги 11
Документи 21
Скарги 0
ФОП "МАРЧЕВСЬКА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА"

Оскарження: 31.08.2021 15:56 - 11.09.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.08.2021 15:56
Відповіді на вимоги 11
Документи 10
Скарги 0
ТОВ "ГЕОЛЕНД 2000"

Оскарження: 07.09.2021 17:40 - 18.09.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 481 623.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2021 17:40
Відповіді на вимоги 11
Документи 92
Скарги 0
Приватне підприємство "ГКА"
Початкова пропозиція 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "ДОНБАСГЕОЗЕМЛЕУСТРІЙ"
Початкова пропозиція 780 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 9b6e9e921d5143b8ba05f2770786e788
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-27-006531-b-a1
Постачальник: ТОВ "ГЕОЛЕНД 2000"
Номер договору: 181
Сума договору: 385 299.31 UAH з ПДВ
Сума договору: 321 082.76 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 24.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Договірна ціна.pdf
pdf
календарний план.pdf
pdf
Кошторис.pdf
pdf
технічне завдання.pdf
pdf
дод. уг. №1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s