-
Відкриті торги
-
КЕП
Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівлями і дворами, що перебувають у запасі, на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
f90e4ea09f9d4aebbc0dbff33b7ad7de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-27-000771-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівлями і дворами, що перебувають у запасі, на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів
Примітки:
Категорія ОМС
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2021 11:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH