-
Відкриті торги
-
КЕП
Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівлями і дворами, що перебувають у запасі, на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів
385 299.31
UAH з ПДВ
Номер:
9b6e9e921d5143b8ba05f2770786e788
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-006531-b-a1
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Контактна особа:
Лазебник Надія +380663657001 chaxovo@email.ua
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГЕОЛЕНД 2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40771111
-
Контактна особа:
Плющаков Віталій Миколайович 380672112164 geolend2000@gmail.com http://geolend2000.wixsite.com/geolend
-
Адреса:
Україна, 51925, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, Заводський район, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 12, офіс 129
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
181
Дата підписання:
24.09.2021 00:00
Період дії договору:
24.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
385 299.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 216.55 UAH)
Оплачено:
385 299.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 216.55 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівлями і дворами, що перебувають у запасі, на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
89ccb145019c4856984131a09d29e1af
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Приведення вартості договору до фактичного обсягу надання послуг (зменшення суми договору пропорційно зменшенню обсягу наданої послуги) та перенесення строку виконання зобов`язань, через об`єктивні обставини (строк виконання зобов`язань продовжити до 31.12.2021 р через необхідність затвердження документації рішенням замовника)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано