• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)

п. 8 ч.2 ст.21 ЗУ "Про публічні закупівлі" тендерна пропозиція повинна готуватися українською мовою, окрім випадків передбачених тендерною документацією

Завершена

2 420 565.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 102.83 UAH
Номер: 6828e2accf7742aebbaada7217c249d6
Внутрішній номер закупівлі: 10072039
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-27-003644-b   
Замовник: Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи
Контактна особа: Олена Миколаївна Шуба +380502000091 smelugansk.fin@gmail.com https://www.lugsme.pp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 420 565.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 102.83 UAH
Період уточнення: 27.05.2021 10:54 - 04.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2021 10:54 - 14.06.2021 17:00
Аукціон: 15.06.2021 13:02 - 15.06.2021 13:23
Період кваліфікації: 15.06.2021 13:23 - 18.06.2021 09:49
Період завантаження договору: 18.06.2021 09:49 - 08.07.2021 09:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)
Код ДК 021:2015: 38432210-7 Газові хроматографи
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 93406, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 37 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛТ Україна Лтд

Оскарження: 18.06.2021 09:49 - 29.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 2 372 154.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 372 154.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2021 09:49
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0
ФОП "Шморгун Наталія Олексіївна"
Початкова пропозиція 2 420 565.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 420 565.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 6a54c1f3f3e945dc9f6739816c00c8f4
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-27-003644-b-c1
Постачальник: ТОВ АЛТ Україна Лтд
Номер договору: 88
Сума договору: 2 372 154.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 976 795.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.07.2021 08:08
Статус:
Виконаний
PDF
договір 88 від 01.07.2021.PDF
p7s
sign.p7s