-
Відкриті торги
-
КЕП
57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)
Оголошено тендер
2 420 565.00
UAH
Номер:
0c1e9777577748ab88dfd6eea25d2091
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-27-000912-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983453
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул. Єгорова,2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983453
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул. Єгорова,2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 420 565.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.05.2021 09:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 420 565.00 UAH