• Відкриті торги
  • КЕП

57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)

2 372 154.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a54c1f3f3e945dc9f6739816c00c8f4
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-27-003644-b-c1
Замовник: Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи
Постачальник: ТОВ АЛТ Україна Лтд
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору: 88
Дата підписання: 01.07.2021 08:08
Період дії договору: 01.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 2 372 154.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 395 359.00 UAH)
Оплачено: 2 372 154.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 395 359.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)
Код ДК 021:2015: 38432210-7 Газові хроматографи
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 93406, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 37 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ЛОБСМЕ
ТОВ "АЛТ Україна ЛТД"
Сума 2372154.00 UAH
Статус
Оплачений
29.07.2021 16:01
Док-ти 1