-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби дезінсекційні та родентицидні – 8 найменувань код ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2021-05-25-014218-b
Переговорна процедура застосовується відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічнч закупівлі".
Завершена
275 460.00
UAH з ПДВ
Номер:
819d2d0a20d54fe4b5b4cab72a32cdb9
Внутрішній номер закупівлі:
10042652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-25-014218-b
Замовник:
Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янішевська Алла Іванівна 380674005323 ekonomist.labsentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів , у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій ( Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-04-01-005110-c та Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-04-19-001860-а). Замовник вирішив застосувати переговорну процедуру, як виняток, відповідно до п.1. ч.2.ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі". Предмет закупівлі ,його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
275 460.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки між Учасником та Замовником здійснюються відповідно до видаткової накладної та рахунку-фактури наданих Учасником, шляхом оплати вартості Товару згідно Специфікації на умовах відстрочки платежу до 10 банківських днів з моменту отримання Товару та з урахуванням фінансування видатків Замовника. Оплата здійснюється шляхом перерахування Замовником грошових коштів на поточний рахунок Постачальника, що визначений у цьому Договорі за кожну поставлену партію товару, згідно видаткової накладної, до якої додаються документи, які посвідчують якість товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ципервіт
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Бродівіт
Кількість
32 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Бромавіт
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вітабайт
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Глобал Гель (40мл)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Захисник-клейова пастка від гризунів
Кількість
8000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Bros-липка стрічка від мух кругла
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Антищур-тістова принада від гризунів (200г)
Кількість
4500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"
Оскарження: 27.05.2021 10:19 - 07.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40122791
-
Контактна особа:
Полуектова Ліліана Миколаївна +380507122832 etualdez@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Орджонікідзе,70-в
Оскарження: 27.05.2021 10:19 - 07.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
275 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2021 10:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3e41f4581b748a6b7d580a5e1d42821
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-25-014218-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40122791
-
Контактна особа:
Полуектова Ліліана Миколаївна +380507122832 etualdez@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Орджонікідзе,70-в
Номер договору:
Договір №00205
Сума договору:
275 460.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
229 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.06.2021 12:00
Статус:
Виконаний