• Переговорна процедура
  • КЕП

Засоби дезінсекційні та родентицидні – 8 найменувань код ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція

Закупівлю згідно предмету: «Засоби дезінсекційні та родентицидні – 8 найменувань. (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 24450000-3 – Агрохімічна продукція)» здійснити шляхом застосування як виняток переговорної процедури закупівлі з підстави, що визначена згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону, а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Загальна вартість Договору становить 275 460,00 грн (Двісті сімдесят п'ять тисяч чотириста шістдесят гривень 00 копійок) в тому числі ПДВ -45910,00 грн.

275 460.00 UAH з ПДВ
Номер: e3e41f4581b748a6b7d580a5e1d42821
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-25-014218-b-b1
Замовник: Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Опис: Закупівлю згідно предмету: «Засоби дезінсекційні та родентицидні – 8 найменувань. (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 24450000-3 – Агрохімічна продукція)» здійснити шляхом застосування як виняток переговорної процедури закупівлі з підстави, що визначена згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону, а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Загальна вартість Договору становить 275 460,00 грн (Двісті сімдесят п'ять тисяч чотириста шістдесят гривень 00 копійок) в тому числі ПДВ -45910,00 грн.
Номер договору: Договір №00205
Дата підписання: 07.06.2021 12:00
Період дії договору: 07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 275 460.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 910.00 UAH)
Оплачено: 275 460.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 910.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ципервіт
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 60 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Бродівіт
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 32 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Бромавіт
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 60 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Вітабайт
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 60 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Глобал Гель (40мл)
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Захисник-клейова пастка від гризунів
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 8000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Bros-липка стрічка від мух кругла
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Антищур-тістова принада від гризунів (200г)
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 4500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації