-
Переговорна процедура
-
КЕП
Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань, код ДК 021:2015 -24450000-3 - Агрохімічна продукція.
Оголошено тендер
275 460.00
UAH
Номер:
93c9d72bc4fd480e89608419d3f4a500
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-25-013221-b
Тип процедури:
Переговорна процедура
Закупівельник:
Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
275 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань, код ДК 021:2015 -24450000-3 - Агрохімічна продукція.
Примітки:
Замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій : Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA -2021-04-01-005110-с та Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-04-19-001860-а. Замовником прийнято рішення застосувати ,як виняток, переговорну процедуру відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
25.05.2021 16:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ципервіт
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бродівіт
Кількість
32 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бромавіт
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Вітабайт
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
"Глобал Гель" (40мл)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
(не задано)
Захисник - клейова пастка від гризунів
Кількість
8000 штуки
Період постачання
(не задано)
Bros-липка стрічка від мух
Кількість
10000 штуки
Період постачання
(не задано)
Антищур-тістова принада від гризунів
Кількість
4500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума275 460.00 UAH