• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44110000-4 (фарба, цемент, вапно, шифер, шпаклівка та інше)

Завершена

82 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 410.00 UAH
Номер: 0cb6efe1c0854fdfa736aa80a4bd1515
Внутрішній номер закупівлі: 10040056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-25-003123-a   
Замовник: Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
Контактна особа: Сергєєва Поліна Дмитрівна +380623922762 vosvita_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 82 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 410.00 UAH
Період уточнення: 25.05.2021 16:04 - 31.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2021 16:04 - 10.06.2021 00:00
Аукціон: 10.06.2021 12:46 - 10.06.2021 13:13
Період кваліфікації: 10.06.2021 13:13 - 11.06.2021 11:11
Період завантаження договору: 11.06.2021 11:11 - 01.07.2021 11:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44110000-4 (фарба, цемент, вапно, шифер, шпаклівка та інше)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 21 найменувань
Період постачання до 15.07.2021
Місце постачання 85300, Україна, Донецька область, м.Покровськ, вул. Поштова, 14 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПРИДАТКО АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА"

Оскарження: 11.06.2021 10:44 - 22.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 81 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 137.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.06.2021 10:44
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "Епіцентр К"

Оскарження: 11.06.2021 11:00 - 22.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 70 275.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 275.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.06.2021 11:00
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0
ФОП "РЖАВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ"

Оскарження: 11.06.2021 11:11 - 22.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 81 983.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 983.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2021 11:11
Відповіді на вимоги 10
Документи 51
Скарги 0

Контракти

Номер: d7215524ed684ddab0be6cf296b89ba7
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-25-003123-a-b1
Постачальник: ФОП "РЖАВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ"
Номер договору: 50
Сума договору: 81 983.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 24.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s