-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44110000-4 (фарба, цемент, вапно, шифер, шпаклівка та інше)
Тендер Prozorro UA-2021-05-25-003123-a
Завершена
82 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 410.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2021 16:04 - 31.05.2021 00:00
Відповідь надана
Поставка
Номер:
358f7731d39749f08f419385c6a737e4
Дата опублікування:
26.05.2021 10:49
Опис:
Постачання планується на одну адресу або декілька? Чи можливо постачання всього обсягу одразу?
Відповідь:
На одну адресу, можливо постачання всього обсягу одразу.
Дата відповіді:
26.05.2021 10:55
Відповідь надана
Еквівалент/Аналог
Номер:
b0febc031ada4044921b268b9a04a857
Дата опублікування:
26.05.2021 10:47
Опис:
Доброго дня, чи розглядаєте еквіваленти або аналоги?
Відповідь:
Доброго дня, так допускаємо еквіваленти такої самої або кращої якісті, ніж вказані у ТД.
Дата відповіді:
26.05.2021 11:14