-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44110000-4 (фарба, цемент, вапно, шифер, шпаклівка та інше)
81 983.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7215524ed684ddab0be6cf296b89ba7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-25-003123-a-b1
Замовник:
Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142891
-
Контактна особа:
Сергєєва Поліна Дмитрівна +380623922762 vosvita_tender@ukr.net
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вул Поштова 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "РЖАВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2969706931
-
Контактна особа:
Владимир Владимир +38055554444 vladimirtender123@gmail.com
-
Адреса:
84307, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ СЕВОСТОПОЛЬСЬКА, будинок 81
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
50
Дата підписання:
24.06.2021 00:00
Період дії договору:
24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
81 983.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
81 983.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44110000-4 (фарба, цемент, вапно, шифер, шпаклівка та інше)
Кількість
21 найменувань
Період постачання
до 15.07.2021