-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа металева- ID: UA-2026-09-04-013671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302339
Київський міський центр комплексного обслуговування бездомних осіб ЄДРПОУ: 19478709ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 2, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013669-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302337
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка старт/гіпсова (мішок 30 кг); Шпаклівка фініш (мішок 25 кг)- ID: UA-2026-09-04-013665-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302334
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку-інтернату за адресою: Черкаська область, Золотоніський район, с. К...×-
Поточний ремонт будинку-інтернату за адресою: Черкаська область, Золотоніський район, с. Кропивна, вул. Шкільна, 2
- ID: UA-2026-09-04-013668-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302333
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-04-013663-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302331
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло солодковершкове 73% Молокія, 0.180кг- ID: UA-2026-09-04-013662-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302330
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (3D принтер у комплекті з витратним...×-
Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (3D принтер у комплекті з витратними матеріалами для навчального кабінету інформатики та STEM), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році
- ID: UA-2026-09-04-013661-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302329
ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46205401ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний- ID: UA-2026-09-04-013660-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302328
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа пшенична, Крупа Кус...×-
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупа пшенична, Крупа Кус-кус , Рис)
- ID: UA-2026-09-04-013659-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302327
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "ВІКТОРІЯ-П" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23227835ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421- ID: UA-2026-09-04-013658-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302326
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 - 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'...×-
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015 - 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
- ID: UA-2026-09-04-013657-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302325
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20294966ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль- ID: UA-2026-09-04-013655-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302324
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паяльні станції та супутні вироби- ID: UA-2026-09-04-013654-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302322
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, сушка, ягода морожена, імбир, горошок, огірок квашений, капуста квашена.- ID: UA-2026-09-04-013653-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302321
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медич...×-
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
- ID: UA-2026-09-04-013652-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302320
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-