• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (3D принтер у комплекті з витратними матеріалами для навчального кабінету інформатики та STEM), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році

1. Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації фінансування Європейського Союзу згідно з Рамковою угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України ві 06.06.2024 №3786-ІХ. 2. Закупівля проводится в рамках реалізації публічного інвестиційного проєкту : "Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа", Зорянська територіальна громада", ID проєкту: DREAM-UA-080326-EF757D31. 3. Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: «7.13 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти». 4. Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2024 № 1318 «Деякі питання реалізації інструменту Ukraine Facility». 5. Джерела фінансування: - КПКВК (0611184) - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 221 120,00 грн

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

184 266.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
41
хв
55
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fd9193ba1dc54d2abd11e8fb6966405a
Внутрішній номер закупівлі: 30302329
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013661-a   
Замовник: ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Мейта +380677358821 s.academic.zorya@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 184 266.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 19:37 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 19:37 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 19:37 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴184 266.67 Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (3D принтер у комплекті з витратними матеріалами для навчального кабінету інформатики та STEM), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році