• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (3D принтер у комплекті з витратними матеріалами для навчального кабінету інформатики та STEM), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році

Оголошено тендер

221 120.00 UAH
Номер: 20e791802059493db07d49c61c4ce0ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016741-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 221 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання (3D принтер у комплекті з витратними матеріалами для навчального кабінету інформатики та STEM), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році
Примітки: 1.Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації фінансування Європейського Союзу згідно з Рамковою угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України ві 06.06.2024 №3786-ІХ. 2. Закупівля проводится в рамках реалізації публічного інвестиційного проєкту : "Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа", Зорянська територіальна громада", ID проєкту: DREAM-UA-080326-EF757D31. 3. Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: «7.13 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти». 4. Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2024 № 1318 «Деякі питання реалізації інструменту Ukraine Facility». 5. Джерела фінансування: - КПКВК (0611184) - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 221 120,00 грн.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 19:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗоря
Сума221 120.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: 080326-EF757D31
Назва проєкту: “Створення освітнього простору у межах реформи “Нова українська школа”, Зорянська територіальна громада
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-080326-EF757D31