-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-01-011021-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257827
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЮЗВИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26243496ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання кваліфікованих електронних довірчих послуг- ID: UA-2026-09-01-011019-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257825
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопроду...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво Черкаська область в обсязі надання послуг 48 200 м3 у т.ч: Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво, Черкаська область в об’ємі 6700 м3
- ID: UA-2026-09-01-011020-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257823
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45625546ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газовий балон 220г- ID: UA-2026-09-01-011015-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257822
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 24548027ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-010971-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257821
Військова частина Т0170 ЄДРПОУ: 26641937ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картриджі та мембранний елемент- ID: UA-2026-09-01-011017-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257820
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Стабілізатори напруги- ID: UA-2026-09-01-011004-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257819
Військова частина А0515 ЄДРПОУ: 22990919ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вікна та двері металопластикові- ID: UA-2026-09-01-010973-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257818
Військова частина А0704 ЄДРПОУ: 24978957ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал...×-
Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал, буд. 6 в м. Харкові (Код ДК: 021:2015-45454000-4-Реконструкція )
- ID: UA-2026-09-01-011009-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257817
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичн...×-
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичної стопи ВП «1-а Лікарня Князя Лева» «Львівське ТМО2» (пам’ятці архітектури місцевого значення охор. №5510Лв) за адресою: м.Львів, вул.Ужгородська,1»
- ID: UA-2026-09-01-011010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257816
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи світлодіодні- ID: UA-2026-09-01-011013-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257812
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH055 (90NB1831-M001Z0)- ID: UA-2026-09-01-011001-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257808
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001585ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль йодована відповідно коду ДК 021:2015:14410000-8 Кам’яна сіль.- ID: UA-2026-09-01-010998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257805
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "КОЗАЧОК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42468330ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакети для сміття- ID: UA-2026-09-01-011005-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257804
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей- піна- ID: UA-2026-09-01-011003-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257803
МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 26532832ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -