-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичної стопи ВП «1-а Лікарня Князя Лева» «Львівське ТМО2» (пам’ятці архітектури місцевого значення охор. №5510Лв) за адресою: м.Львів, вул.Ужгородська,1»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011010-a
Замовником не застосовуються вимоги щодо ступеня локалізації виробництва, передбачені пунктом 6¹ розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», до товарів, які набуваються Замовником у власність у разі закупівлі робіт, оскільки вартість таких товарів (на кожну з позицій товарів) є меншою ніж 1 мільйон гривень.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
43 832 273.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
26
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c28666c80b734ed0889133e5485c84b4
Внутрішній номер закупівлі:
30257816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011010-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
43 832 273.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:34 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:34 - 17.09.2026 01:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:34 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 832 273.00 «Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичної стопи ВП «1-а Лікарня Князя Лева» «Львівське ТМО2» (пам’ятці архітектури місцевого значення охор. №5510Лв) за адресою: м.Львів, вул.Ужгородська,1»