-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичної стопи ВП «1-а Лікарня Князя Лева» «Львівське ТМО2» (пам’ятці архітектури місцевого значення охор. №5510Лв) за адресою: м.Львів, вул.Ужгородська,1»
Оголошено тендер
51 177 160.00
UAH
Номер:
1492ef6e2d26478e8fe80f3368a46211
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-008591-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
51 177 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичної стопи ВП «1-а Лікарня Князя Лева» «Львівське ТМО2» (пам’ятці архітектури місцевого значення охор. №5510Лв) за адресою: м.Львів, вул.Ужгородська,1»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
01.09.2026 14:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет;власний бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2170 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума51 177 160.00 UAH