• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал, буд. 6 в м. Харкові (Код ДК: 021:2015-45454000-4-Реконструкція )

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

68 328 788.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
26
хв
40
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9fc03f53b8284b8a93b22af2ef101113
Внутрішній номер закупівлі: 30257817
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011009-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Ключка Ірина 380503661698 kliuchka.i.o@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 68 328 788.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:36 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:36 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:36 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴68 328 788.00 Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал, буд. 6 в м. Харкові (Код ДК: 021:2015-45454000-4-Реконструкція )