-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал, буд. 6 в м. Харкові (Код ДК: 021:2015-45454000-4-Реконструкція )
Оголошено тендер
81 994 545.60
UAH
Номер:
16aea15113224b038d856168925920c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011636-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
81 994 545.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал, буд. 6 в м. Харкові (Код ДК: 021:2015-45454000-4-Реконструкція )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування:
28.08.2026 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описза кошти ЮНІСЕФ
Сума31 079 548.54 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності підприємства
Сума50 914 997.06 UAH