• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво Черкаська область в обсязі надання послуг 48 200 м3 у т.ч: Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво, Черкаська область в об’ємі 6700 м3

Завершена

953 200.00 UAH без ПДВ
Номер: a32d798215b24a0499f41f805570968a
Внутрішній номер закупівлі: 30257823
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011020-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Сула Наталія Євгеніївна 380993065707 natalia.syla@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Річним планом закупівель на 2026 рік Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» (надалі — ДП «Ліси України») було передбачено здійснення закупівлі за Код згідно ДК 021-2015: 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» Корсунь-Шевченківське надлісництво, Черкаська область (філія «Центральний лісовий офіс») (далі - Закупівля) у т.ч.: Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження та вивезення лісопродукції (Корсунь-Шевченківське надлісництво) 6700 м3. 19.08.2026 Уповноваженою особою було розпочато Закупівлю за ДК 021-2015: 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» за процедурою відкритих торгів (номер оголошення про проведення процедури закупівлі UA2026-08-19-009259-a. Виходячи з вимоги пункту 1 Розділу IV «Подання та розкриття тендерної пропозиції» тендерної документації та оголошення про проведення відкритих торгів кінцевий строк подання тендерних пропозицій встановлено до 28 серпня 2026 року. Однак, відповідно до реєстру подання тендерних пропозицій, який розміщено в електронної системи закупівель, на участь у зазначеній процедурі закупівлі Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво, Черкаська область в обсязі 48 200 м3 у т.ч.: Лот 5- Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво, Черкаська область в об'ємі 6700 м3, не було подано жодної тендерної пропозиції від учасників торгів, що підтверджується Звітом про результати проведення процедури Закупівлі за ДК 021-2015: 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для п Поварів» від 28 серпня 2026 року. Згідно з п.п. 2 п. 51 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджених Постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості), відкриті торги автоматично відміняються електронною системою закупівель у разі неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. Згідно з п.п. 6 п. 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становись або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції зокрема для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб'єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації. Виходячи з наведеного, наявні підстави здійснення закупівлі за ДК 021-2015: 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» Корсунь-Шевченківське надлісництво 6700 м³, Черкаська область, філія «Центральний лісовий офіс» без застосування відкритих торгів, відповідно до вимог Особливостей.
Очікувана вартість: 953 200.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво Черкаська область в обсязі надання послуг 48 200 м3 у т.ч: Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Корсунь-Шевченківське надлісництво, Черкаська область в об’ємі 6700 м3
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 6700 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Корсунь - Шевченківський На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Плаксун Андрій Володимирович
Ціна пропозиції 953 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:35
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 35087780059a4357a1a180139c4d049b
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011020-a-a1
Постачальник: Фізична особа підприємець Плаксун Андрій Володимирович
Номер договору: 157-01.3.3-20260831-8з
Сума договору: 953 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.01.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір №157-01.3.3-20260831-8з.PDF