-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіска (Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібники)- ID: UA-2026-08-31-011056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244322
Білецька сільська рада ЄДРПОУ: 14029160ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-011064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244320
КЗ "Ковалівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Немирівської міської ради Вінницької області" ЄДРПОУ: 26223648ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2026-08-31-011051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244319
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор. Код ДК 021-2015 (CPV)31430000-9 - Електричні акумулятори- ID: UA-2026-08-31-011059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244318
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони...×-
Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
- ID: UA-2026-08-31-011049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244317
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка...×-
код ДК 021:2015: - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка та відновлення катриджів)
- ID: UA-2026-08-31-011047-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244316
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244315
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція приміщень майстерні інв.№* Хмельницьког...×-
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція приміщень майстерні інв.№* Хмельницького відділення філії «ВП «Складське господарство» АТ «НАЕК «Енергоатом». Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Енергетиків, 36/3. Коригування»).
- ID: UA-2026-08-31-011046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244313
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244310
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр....×-
Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр. Героїв 19 п. 1 (усунення аварій у житловому фонді)
- ID: UA-2026-08-31-011043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244309
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісні крісла та стільці (ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і ча...×-
Офісні крісла та стільці (ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-08-31-011031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244305
Кам'янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камін...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камінь-Каширському надлісництву філії «Поліський лісовий офіс»
- ID: UA-2026-08-31-011039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244301
ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45601597ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для а...×-
33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)
- ID: UA-2026-08-31-011034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244300
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лот № 1: Бензин А-95 (паливні картки); Лот № 2: Дизельне паливо (паливні картки); Лот № 3:...×-
Лот № 1: Бензин А-95 (паливні картки); Лот № 2: Дизельне паливо (паливні картки); Лот № 3: Дизельне паливо (заправні талони по Україні)
- ID: UA-2026-08-31-010982-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244298
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколота (дуб, граб, ясен, акація, клен)- ID: UA-2026-08-31-011029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244297
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-