-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011049-a
Завершена
186 273.36
UAH без ПДВ
Номер:
720e734f2cc5410098420431e4a1bfcc
Внутрішній номер закупівлі:
30244317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011049-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазорук Володимир Васильович +380382630103 vrz_arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-07-06-009204-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
186 273.36 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рейнар 350 (1050D) PU, 100% нейлон, тем. синій, ОВВ ш.150 (S)
Кількість
546 погонний метр
Період постачання
до 27.11.2026
Місце постачання
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, с. Олешин, вул. Лісова, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "І с к р а"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02969745
-
Контактна особа:
Олещук Олександр Сергійович 0674403276
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 112
Ціна пропозиції
186 273.36 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8261e79dc38f477d84eb9b192e68b793
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011049-a-a1
Постачальник:
ТОВ "І с к р а"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02969745
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 112
Номер договору:
218
Сума договору:
223 528.03 UAH з ПДВ
Сума договору:
186 273.36 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний