-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартон вологостійкий- ID: UA-2026-08-31-003958-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237241
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету" ЄДРПОУ: 00729103ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральний порошок, Сода кальцинована, Засіб для миття посуду, Освіжувач повітря, Пакети для...×-
Пральний порошок, Сода кальцинована, Засіб для миття посуду, Освіжувач повітря, Пакети для сміття
- ID: UA-2026-08-31-003937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237240
КУ "Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 44485295ДК 021:2015: 39800000-0 Продукція для чищення та поліруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього...×-
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Лесі Українки в с.Городок Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-003955-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237237
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відеокамера DH-340IPBN-28 (8525 81 00 10)- ID: UA-2026-08-31-003954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237235
Вінницький національний аграрний університет ЄДРПОУ: 00497236ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (Повітродувка)- ID: UA-2026-08-31-003944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237234
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби (PRO_27 /9005 2K PUR Фарба-грунт (чорна); PRO_62 Затверджувач; 119-1385-...×-
44810000-1 Фарби (PRO_27 /9005 2K PUR Фарба-грунт (чорна); PRO_62 Затверджувач; 119-1385-11 RUS Синтетична фінішна емаль (202); 119-2А26-11 RUS Синтетична фінішна емаль (камаз); Емаль алкідна ПФ- 115 чорна тм "Farbex" 2,8кг; Емаль алкідна ПФ 115 червона 2,8кг тм "Farbex"; Емаль алкідна ПФ 115 сіра 2,8кг тм "Farbex")
- ID: UA-2026-08-31-003939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237232
Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління" ЄДРПОУ: 03338981ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БФП Epson EcoTank L6390 (C11CL40405) з Wi-Fi, Duplex, ADF та вбудованим СБПЧ або еквівален...×-
БФП Epson EcoTank L6390 (C11CL40405) з Wi-Fi, Duplex, ADF та вбудованим СБПЧ або еквівалент, ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.
- ID: UA-2026-08-31-003942-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237231
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нитки (Код 19440000-2 - Синтетичні нитки та пряжа за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного сл...×-
Нитки (Код 19440000-2 - Синтетичні нитки та пряжа за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-003949-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237229
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАВА-РУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44905575ДК 021:2015: 19440000-2 Синтетичні нитки та пряжаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупи в асортименті- ID: UA-2026-08-31-003934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237224
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки (Колінвал пили; Щеплен...×-
ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки (Колінвал пили; Щеплення коси; Поршньова коси; Підшипник колінвала коси; Ланцюг оцинкований)
- ID: UA-2026-08-31-003930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237221
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект коаксіальних кабелів RG8 (30 м)- ID: UA-2026-08-31-003913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237219
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 31330000-8 Коаксіальні кабеліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 12:03)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-003927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237218
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини для автобусу МАЗ Код за ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних тра...×-
Запчастини для автобусу МАЗ Код за ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-08-31-003920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237217
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 40413447ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:04)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини машин для виробництва текстильних виробів та одягу- ID: UA-2026-08-31-003921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237216
Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44979406ДК 021:2015: 42720000-9 Частини машин для виробництва текстильних виробів та одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка малярна 48*50м- ID: UA-2026-08-31-003916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237215
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВИТЕЛЬ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20790524ДК 021:2015: 30194210-0 Точкові стікери та малярна стрічкаЗавершена -