-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартон вологостійкий
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003958-a
Завершена
2 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
f399413623ae414e83a2a05a81ffdad1
Внутрішній номер закупівлі:
30237241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003958-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голоднюк Яна 380984720244 holodnuk1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гіпсокартон вологостійкий
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Михайлова Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3113714783
-
Контактна особа:
Михайлова Олена Юріївна 380984393739 ekobud.talne@gmail.com
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, м.Тальне, вул. Фрунзе 20
Ціна пропозиції
2 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5763b88ad9664133bdecdba77569154a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003958-a-a1
Постачальник:
ФОП Михайлова Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3113714783
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, м.Тальне, вул. Фрунзе 20
Номер договору:
99
Сума договору:
2 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Гіпсокартон вологостійкий: 725.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний