-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БФП Epson EcoTank L6390 (C11CL40405) з Wi-Fi, Duplex, ADF та вбудованим СБПЧ або еквівалент, ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003942-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
23 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
24
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
77b0710bf9b444c4b7f62981ff7274c4
Внутрішній номер закупівлі:
30237231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003942-a
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:06 - 08.09.2026 13:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 333.33 БФП Epson EcoTank L6390 (C11CL40405) з Wi-Fi, Duplex, ADF та вбудованим СБПЧ або еквівалент, ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.