-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БФП Epson EcoTank L6390 (C11CL40405) з Wi-Fi, Duplex, ADF та вбудованим СБПЧ або еквівалент, ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.
Оголошено тендер
28 000.00
UAH
Номер:
e508a438ed054f19b562bb6ec50fe908
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004888-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
БФП Epson EcoTank L6390 (C11CL40405) з Wi-Fi, Duplex, ADF та вбудованим СБПЧ або еквівалент, ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
БФП Epson EcoTank L6390 (C11CL40405) з Wi-Fi, Duplex, ADF та вбудованим СБПЧ або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума28 000.00 UAH