• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запчастини для автобусу МАЗ Код за ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:04)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:04)

154 718.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
34
хв
45
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 11b75aaccd5348a1859f197e74d847c2
Внутрішній номер закупівлі: 30237217
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003920-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Контактна особа: Вадим Гаркуша +380991102400 ketatlas2023@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 154 718.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:05 - 08.09.2026 12:04
Період оскарження: 31.08.2026 12:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴154 718.00 Запчастини для автобусу МАЗ Код за ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів