• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запчастини для автобусу МАЗ Код за ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Оголошено тендер

185 661.60 UAH
Номер: 85104a22051e41a5bb6bee35a9606a06
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004987-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Очікувана вартість: 185 661.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запчастини для автобусу МАЗ Код за ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ: 2200 Використання товарів і послуг
Дата опублікування: 31.08.2026 12:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описмісцевий бюджет, власні кошти
Сума185 661.60 UAH