-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інвертор зварювальний Патон ВДІ-250Е (ECO-250) DC MMA, 250 A, 8,8кВА, 5кг (або аналог)- ID: UA-2026-09-04-013103-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301781
Військова частина Т0940 ЄДРПОУ: 26632246ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові соки- ID: UA-2026-09-04-013117-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301780
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга «Постанова Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 №939»- ID: UA-2026-09-04-013115-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301779
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гібридний інвертор у комплекті з акумуляторними батареями- ID: UA-2026-09-04-013113-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301776
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41299207ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду- ID: UA-2026-09-04-013108-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301775
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка для облицювання стін та підлоги- ID: UA-2026-09-04-013106-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301773
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри- ID: UA-2026-09-04-013107-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301772
ВОЛИНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45929031ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39131000-9 офісні стелажі- ID: UA-2026-09-04-013110-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301771
ДК 021:2015: 39131000-9 Офісні стелажіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель HDMI (Код 32520000-4 — Телекомунікаційні кабелі та обладнання за ДК 021:2015 Єдиног...×-
Кабель HDMI (Код 32520000-4 — Телекомунікаційні кабелі та обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-013111-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301770
ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт електродвигуна 0,55 кВт 1500 об/хв- ID: UA-2026-09-04-013105-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301769
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, Крупа пшенична, Крупа ячна, Крупа рисова, Вівсяні пластівці Код ДК 021:2015:1...×-
Крупа манна, Крупа пшенична, Крупа ячна, Крупа рисова, Вівсяні пластівці Код ДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
- ID: UA-2026-09-04-013104-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301768
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчува...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-09-04-013096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301767
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн металевий 30х30х30, саморіз по металу 16х3, гвинт М5х20 (код ДК 021:2015: 445300...×-
Кронштейн металевий 30х30х30, саморіз по металу 16х3, гвинт М5х20 (код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-09-04-013102-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301766
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
39717200-3 Кондиціонери (інвенторний кондиціонер з монтажем та підключенням)- ID: UA-2026-09-04-013099-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301765
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 39717200-3 КондиціонериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молоко коров'яче, пастеризоване, 3,2%- ID: UA-2026-09-04-013100-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301764
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667113ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-