-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гібридний інвертор у комплекті з акумуляторними батареями
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013113-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
1 666 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
51
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9d2ab0fb41a0400286c8af7ed3fb681c
Внутрішній номер закупівлі:
30301776
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013113-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслана Романюк +380434122114 osvitabarbuh@ukr.net http://bar.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:24 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:24 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:24 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 666 666.67 Гібридний інвертор у комплекті з акумуляторними батареями