• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гібридний інвертор у комплекті з акумуляторними батареями

Оголошено тендер

2 000 000.00 UAH
Номер: f36e0481eabd42f9ab22285c89294381
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015422-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гібридний інвертор у комплекті з акумуляторними батареями
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
Описобласний бюджет Вінницької області 1021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума730 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБар
Сума730 000.00 UAH
ДжерелоІнше
Описобласний бюджет Вінницької області 1010 Надання дошкільної освіти
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума270 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБар
Сума270 000.00 UAH