• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду

500(НТБ)_22110000-4

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

49 622.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
51
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3add5499aa2d4d2c9ca857fcdf76d4e6
Внутрішній номер закупівлі: 30301775
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013108-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 49 622.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:24 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:24 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:24 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 622.00 Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду