-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плитка для облицювання стін та підлоги
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013106-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
364 290.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
51
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
11ac22f5c097479ab6f93b8619a2c8a4
Внутрішній номер закупівлі:
30301773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013106-a
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василишин Христина Теодорівна 380977112859 Khrystyna.T.Vasylyshyn@lpnu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
364 290.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:24 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:24 - 20.09.2026 17:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:24 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴364 290.00 Плитка для облицювання стін та підлоги