-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% жиру 400 гр., Йогурт 1,5% 125 гр- ID: UA-2026-09-02-013695-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272415
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ВОЛЕЗАДЕРЕВАЦЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ЄДРПОУ: 22390504ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячна №1- ID: UA-2026-09-02-013683-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272408
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пилососи (код ДК 021:2015:42990000-2 Машини спеціального призначення різні)- ID: UA-2026-09-02-013685-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272406
ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського академічного ліцею "Пре...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського академічного ліцею "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-013684-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272404
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 33408716ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фум- стрічка- ID: UA-2026-09-02-013679-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272402
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вироби з металу- ID: UA-2026-09-02-013681-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272401
Військова частина А4706 ЄДРПОУ: 26632878ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація аварійного стану - частковий капітальний ремонт по заміні вікон в під'їзді...×-
Ліквідація аварійного стану - частковий капітальний ремонт по заміні вікон в під'їзді 7 житлового будинку N12 А Петра Сагайдачного в м.Запоріжжя
- ID: UA-2026-09-02-013674-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272398
ОСББ "БОРОДІНСЬКА 12-А" ЄДРПОУ: 43388382ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-09-02-013680-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272397
БІЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26241741ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 18:37)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сидіння для унітазу- ID: UA-2026-09-02-013676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272396
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-02-013675-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272395
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Звукове обладнання різне- ID: UA-2026-09-02-013678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272394
Державна аудиторська служба України ЄДРПОУ: 40165856ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8-Столярні вироби (Cклопакет, дверний блок)- ID: UA-2026-09-02-013673-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272393
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання, приладдя та периферійні пристрої- ID: UA-2026-09-02-013670-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272392
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального при...×-
послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ
- ID: UA-2026-09-02-013667-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272390
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імен...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імені Дмитра Квецка
- ID: UA-2026-09-02-013669-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272388
СЛОБОДОБОЛЕХІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ДМИТРА КВЕЦКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23804273ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -